Přáníčko Vánoční medvěd

Otevírací přáníčko potištěné digitálním tiskem autorského akvarelu vánočního medvěda se svíčkou od značky Hello kaktus . Vhodné jako přání k Vánocům. Bez textu uvnitř. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
75 Kč
Přáníčko Vánoční medvěd

Dostat tohoto medvěda jako přání k Vánocům, hned jsme klidnější a míň vystresovaní. Potěšte své blízké přáníčkem, dejte jim vědět, že na ně myslíte. Alespoň jednou do roka. 

Otevírací blahopřání potištěné digitálním tiskem autorského akvarelu Agáty Žáčkové.

Formát je A6 (105 × 148 mm). Uvnitř je přání bez textu, což dává prostor vaší fantazii. A nebo si taky můžete přáníčko vystavit jako obrázek na zeď, to je nápad, co?

Dodáváme včetně bílé obálky z recyklovaného papíru (pozor, na fotografii je pro ilustrativní účely použita obálka červená).

Přáníčko je zabaleno v průhledném kompostovatelném obalu. Nejedná o plast, na mou duši!

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměry: A6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo