Cestovatelský deník

Cestovatelský deník pro zaznamenání všech vašich splněných cestovatelských snů od značky Korálky dní. 

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu
299 Kč 359 Kč od 299 Kč
Cestovatelský deník

Deník obsahuje celkem 80 stránek kvalitního papíru pro vaše zápisky. Stránky jsou tečkované, tedy do něj nemusíte jen psát, ale můžete i krestli a tvořit tabulky nebo cokoli podle vaší fantazie. Desky deníku jsou zalaminované tzv. sametem – velmi příjemné na dotek a navíc odolné, navíc dvojitá kroužková vazba umožňuje snadné otáčení o 360 stupňů bez vzájemného posunutí stránek a samovolně se nezavírá. Je proložen inspirativními myšlenkami známých osobností o cestování a obsahuje mapy na plánování dalších cest – mapa světa, Evropy i ČR. Má v sobě také tři strany supr samolepek – celkem 158 ikon a štítků.

Cestovatelský deník Korálky dní je rozdělen na 3 části:
1. Před cestou – na plánování toho, co chcete vidět a  co nachystat a zařídit.
2. Na cestě – místo  pro mapu cesty/cest a spoustu stránek  na zápisky – ať už na jednu velkou cestu či několik menších, můžete i vlepovat vstupenky, letenky, obrázky a další materiály. Na každé dvojstraně ikony počasí a také hvězdičky, počtem vybarvení jednoduše vyjádříte vaše zhodnocení dne nebo cesty.
3. Po návratu – možnost zhodnocení si vašich zážitků  + 4 strany inspirativních otázek o cestách k přemýšlení.

Deník můžete dozdobit dalšími samolepkami, které máme také v nabídce. 

Velikost: A5
Kroužková vazba.
80 stran.
158 samolepek a štítků.

Podrobnou recenzi na tento cestovatelský deník si můžete přečíst zde.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Láska k papíru
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Počet stran: 80
Vazba: kroužková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autorkou projektu Korálky dní je Jitka Štádlerová, která se přes 20 let věnuje seminářům, lektorování a koučování a pomáhá svým klientům dosahovat jejich snů a cílů. Jitka také stojí za krásnou akcí Meet papír, který se pravidelně koná v Praze a Brně. 

Jitka miluje papír. Kromě toho miluje taky cestování a zápisky z cest pro ni patří k těm nejzajímavějším, proto vytvořila Cestovní deník. Pak neuběhlo mnoho času a byl na světě taky její plánovací diář. Následoval Deník radosti, úspěchů a vděčnosti, kam si můžete zapisovat to, co se vám povedlo, co vám vykouzlilo úsměv na rtech, co nebo kdo vás potěšil. Je totiž vědecky dokázáno, že právě uvědomění si těchto každodenních drobností zlepšuje život.

Projekt Korálky dní je hodně aktivní online, Jitka má taky svou skupinu na FB, kde pomáhá podnikatelům s kreativitou.

P9020042uu      logo_koralky_dni_200w