Vánoční kolekce ozdob Lesní příběh

480 Kč
Skladem (1 ks)

Kolekce deseti milých vánočních ozdob na stromeček z dřevěné překližky od značky JAA∞TY. Sada obsahuje 10 milých hravých lesních zvířátek - medvěd, vlk, jelen, sova, ježek, hrdlička, veverka, liška, ryba a divočák.

Vánoční ozdoby jsou pečlivě zabalené v kartonové krabici a vystlané dřevitou slámou, samotní balení je tak vkusné, že se nemusíte bát odoby rovnou darovat jako plnohodnotný dárek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty zvířátka jsou tak (rozto)miloučký, veselý a hravý! Z vašeho stromečku udělají nejkrásnější stromeček široko daleko a atmosféru vykouzlí tak nádhernou, že dokonce i každý tzv. morous protivánoční bude dojatej a šťastnej a veselej.

Lokálně ručně vyrobené vánoční dekorace s lesní tematikou jsou vyrobené z topolové nebo bukové překližky (ta má pro účely ozdob lepší vlastnosti než surové dřevo, je lehčí a pevnější) a jsou natřeny kvalitním mořidlem, které zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu.

Sada obsahuje 10 milých hravých lesních zvířátek - medvěd, vlk, jelen, sova, ježek, hrdlička, veverka, liška, ryba a divočák.

Vánoční ozdoby jsou pečlivě zabalené v kartonové krabici a vystlané dřevitou slámou, samotní balení je tak vkusné, že se nemusíte bát odoby rovnou darovat jako plnohodnotný dárek. 

Ozdoby jsou vyráběné ručně, každý kousek je originál a budete jediní, kteří takový unikát budou mít doma. Barva vyfoceného produktu na fotografii se proto může mírně lišit od vašich zvířátek, které dostanete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: dřevo
Pro koho: babička, maminka, kamarádka, učitelka
Příležitost: Vánoce
Raddar standardy a kritéria: bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: dřevěná překližka
Barva: hnědá
Rozměry: cca 10×8×0,4 cm
Povrchová úprava: napuštěno pigmentem
Počet kusů v sadě: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka JAA∞TY navrhuje a vyrábí dřevěné módní doplňky a bytové dekorace. Zodpovědně. S úctou k přírodě.

Studio JAA∞TY vzniklo v Beskydech s cílem propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Josef a Kristýna, kteří za touto značkou stojí, by rádi naši planetu zanechali v lepším stavu, než do jakého sami přišli. Toho chtějí docílit popularizací udržitelnosti, lokálních tradic a české přírody.

Název JAA∞TY je vyjádřením bezmezného spojení JÁ a TY. V souladu.

Josef se značkou JAA∞TY navazuje na rodinnou tradici práce se dřevem, Kristýna (jakožto absolventka ilustrace na Sutnarce) pak do studia vnáší hravost a kreativitu. Společně ukazují, že design není jen slovo, ale je to skutečné propojení funkce a vizuálního provedení, že předměty by měly vydržet a nesloužit jen v rámci jedné sezóny a že přírodní materiály jsou budoucnost. 

Dílna Josefa a Kristýny se nachází v Novém Hrozenkově v Beskydech a tam vznikají všechny jejich dřevěné výrobky. Při výběru materiálu, se kterým budou pracovat, dbají na tradici, kvalitu, podporu českých firem a zodpovědnost. Materiály využívají beze zbytku a jejich dílna funguje na solární energii. Své produkty ošetřují kvalitní ekologickou povrchovou úpravou a balí je bez zbytečných plastů.

Co se týče právě povrchové úpravy, značka JAA∞TY ráda dává vyniknout přirozené barvě dřeva, proto používají pro jeho ošetření kvalitní směs přírodních olejů, který má certifikaci pro styk s dětmi a potravinami, neobsahuje žádné těkavé organické látky a je šetrný k životnímu prostředí. Některé produkty, které jsou denně vystavovány výrazné zátěži, raději dvakrát nalakovali bezbarvým lakem. A pak mají v nabídce produkty,  například dekorace do domácnosti, které jsou napuštěny pigmentem. Vybrali si nejšetrnější způsob moření, a tou je použití mořidla s vodou coby "nosičem" pigmentu. 

  Bez názvu2_1 Bez názvu_1