Sada podšálků Mandala

495 Kč
Skladem (2 ks)

Sada šesti kulatých podšálků z dřevěné překližky s geometrickými vzory od značky JAA∞TY se stylovým podstavcem.

V sadě podšálků Mandala je šest jedinečných podšálků, lze je tedy používat i na rozeznávání nápojů, čí je který. Nebo jako ozdobu na pověšení. Jsou vyrobeny ručně v dílně JAA∞TY z topolové překližky (ta má pro účely podšálků lepší vlastnosti než surové dřevo, je lehčí a pevnější) a jsou natřeny kvalitním mořidlem, které zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takovýhle úžasný podšálky potřebuje každej, kdo aspoň jednou v životě obtiskl kolečko od horkýho nápoje na stole. A to kolečko tam zůstalo. Třeba navždycky. Takovej člověk už totiž v budoucnu vždycky bude s obavami přemýšlet, kam svůj nápoj položit. Tyhle podšálky mu to vyřeší. Navíc jsou nádherný a jedinečný a takový jako až magický. Hodí se proto i pro ty, co kolečko na stole nikdy neudělali, ale maj to rádi doma pěkný a stylový. 

V sadě podšálků Mandala je šest jedinečných podšálků, lze je tedy používat i na rozeznávání nápojů, čí je který. Nebo jako ozdobu na pověšení. Jsou vyrobeny ručně v dílně JAA∞TY z topolové překližky (ta má pro účely podšálků lepší vlastnosti než surové dřevo, je lehčí a pevnější) a jsou natřeny kvalitním mořidlem, které zvýrazňuje léta dřeva a má červenohnědou barvu.

V době, kdy nemá nápoj připravený všech 6 členů domácnosti a hostů, mohou být podšálky "garážovány" v krásném stylovém podstavci, kde společně vytvoří nádhernou bytovou dekoraci. Studio JAA∞TY vytvořilo zajímavý kontrastní prvek mezi minimalistickým kvádrem a zdobnými kruhy. 

Podšálky jsou vyráběné ručně, každý kousek je originál a budete jediní, kteří takový unikát budou mít doma. Barva vyfoceného produktu na fotografii se proto může mírně lišit od vašich podšálků, které dostanete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: dřevo
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, ručně vyrobené
Rozměry: 10×10 cm, 16,2×6×2,3 cm
Barva: hnědá
Materiál: dřevěná překližka
Povrchová úprava: napuštěno pigmentem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka JAA∞TY navrhuje a vyrábí dřevěné módní doplňky a bytové dekorace. Zodpovědně. S úctou k přírodě.

Studio JAA∞TY vzniklo v Beskydech s cílem propojit kvalitní přírodní materiály, precizní řemeslo, funkční design a ilustraci. Josef a Kristýna, kteří za touto značkou stojí, by rádi naši planetu zanechali v lepším stavu, než do jakého sami přišli. Toho chtějí docílit popularizací udržitelnosti, lokálních tradic a české přírody.

Název JAA∞TY je vyjádřením bezmezného spojení JÁ a TY. V souladu.

Josef se značkou JAA∞TY navazuje na rodinnou tradici práce se dřevem, Kristýna (jakožto absolventka ilustrace na Sutnarce) pak do studia vnáší hravost a kreativitu. Společně ukazují, že design není jen slovo, ale je to skutečné propojení funkce a vizuálního provedení, že předměty by měly vydržet a nesloužit jen v rámci jedné sezóny a že přírodní materiály jsou budoucnost. 

Dílna Josefa a Kristýny se nachází v Novém Hrozenkově v Beskydech a tam vznikají všechny jejich dřevěné výrobky. Při výběru materiálu, se kterým budou pracovat, dbají na tradici, kvalitu, podporu českých firem a zodpovědnost. Materiály využívají beze zbytku a jejich dílna funguje na solární energii. Své produkty ošetřují kvalitní ekologickou povrchovou úpravou a balí je bez zbytečných plastů.

Co se týče právě povrchové úpravy, značka JAA∞TY ráda dává vyniknout přirozené barvě dřeva, proto používají pro jeho ošetření kvalitní směs přírodních olejů, který má certifikaci pro styk s dětmi a potravinami, neobsahuje žádné těkavé organické látky a je šetrný k životnímu prostředí. Některé produkty, které jsou denně vystavovány výrazné zátěži, raději dvakrát nalakovali bezbarvým lakem. A pak mají v nabídce produkty,  například dekorace do domácnosti, které jsou napuštěny pigmentem. Vybrali si nejšetrnější způsob moření, a tou je použití mořidla s vodou coby "nosičem" pigmentu. 

  Bez názvu2_1 Bez názvu_1