Lněné bílé kuchyňské utěrky Tululum

Sada dvou bílých kuchyňských utěrek ze 100% lnu od značky Tululum. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
480 Kč
Lněné bílé kuchyňské utěrky Tululum

Každá hospodyňka touží po tom, aby to doma měla hezký. A tyhle lněný utěrky to v kuchyni udělaj fakt nádherný! A ještě příjemný a praktický.

Kuchyňské utěrky pro všestranné použití z čistého lnu, opatřeny poutkem k pověšení. 

Rozměr utěrky: 66 x 44cm
Sada obsahuje 2 utěrky.

Materiál: 100% len, vyrobený v EU

Navrženo a ušito v České republice.

Údržba: Bílý len perte maximálně na 95°C (doporučujeme ale praní na 40°C) a nechte pak uschnout nejlépe na čerstvém vzduchu. Utěrky lze sušit také v sušičce, žehlit můžete na nejvyšší teploty. Vícečetným praním len změkne, zvýší se jeho savost a získá krásnou patinu. Přestože je při výrobě a následném ošetření kladen ohromný důraz na celkovou kvalitu výrobku, může se stát, že se při nešetrném praní materiál dále trochu srazí (maximálně ale o 5%).

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: len
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: 100% len, vyrobený v EU
Rozměr: 66 x 44cm
Počet utěrek v sadě: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170