Espresso hrníček z porcelánu

Porcelánový hrníček na espresso z kolekce Deliciously od studia LK minilab. 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu
399 Kč
Espresso hrníček z porcelánu

Takovýto jemný hrníček vám z kafe udělá fakt zážitek. I takový pondělí bude najednou vypadat dost růžově:) Můžete si vybrat buď jen jeden hrníček pro radost nebo rovnou celý set 4 hrníčků, případně je doplnit i šálkem na kapučíno.

Něžný porcelánový espresso hrníček z kolekce Deliciously od studia LK minilab. Zlatě a platinově zdobený.

Každý hrníček je tvořen i zdoben ručně, a každý je proto naprosto unikátní a ojedinělý. 

Průměr hrnečku je 6,5cm.
Objem hrnečku je 100 ml.

Není vhodný do myčky na nádobí, ani do mikrovlnné trouby!

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: porcelán
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za značkou LK / minilab stojí Lucia Kováčiková, která vystudovala keramiku na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.

LK / minilab je její menší značka, pod kterou tvoří limitované edice šperků a porcelánových a keramických předmětů denní potřeby. Všechny její výrobky jsou zpracovány ručně, a to od prvotního nápadu až po finální produkt. LK / minilab je pro Lucii prostorem pro experimentování a hraní si s materiálem nebo nápady. Je to pro ni prostor, ve kterém se její vášeň a radost přenáší na porcelán.

Kromě studia LK / minilab Lucia dále tvoří pod svým jménem jako takovým. Tak vznikají projekty a instalace větších rozměrů.  

Pro její projekty jsou charakteristické příběhy, témata lásky, vztahů, vzpomínek a dětství. Hlavním materiálem, se kterým pracuje, se stal porcelán. Věnuje se hlavně tvorbě autorských objektů pro každodenní použití, které tvoří pouze v malých kolekcích nebo unikátně po jednom, ale tvoří také velké objekty a instalace. 

Bez názvu_4 Bez názvu2_4