Drátovaný svícínek "Srdce na dlani"

249 Kč
Skladem (> 3 ks)

Ručně vyráběný svícen zdobený červenými korálky na čajovou svíčku ze železného drátu z Ateliéru MervaM. Dodáváno včetně červené čajové svíčky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná dekorace do bytu, která přestože je z "chladného" drátu, tak opravdu zahřeje u srdce a vytvoří teplo domova. 

Svícínek na čajovou svíčku ze železného drátu z Atelieru MervaM. Dekorace na konferenční stolek, poličku, parapet nebo na pracovní stůl. Výborně se hodí jako valentýnská drobnost pro radost.

Svícen ve tvaru srdíčka je vyroben ručně, každý je opravdu originál a trochu jiný, budete doma mít naprostý unikát. 

Rozměry: cca 8cm x 10cm x 3cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: drát
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměry: 8cm x 10cm x 3cm
Materiál: železný drát, korálky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MervaM tvoří s drátem ohromně šikovná Martina Mervová. Drátu se věnuje od roku 2004 a stále ji nepřestává bavit. Naopak! Je to černý kůň, kterého má a bude mít v srdci stále. 

Osobitost, pevnost, lehkost, odolnost, vzdušnost, jedinečnost, recyklace, ekologie - to jsou hlavní charakteristiky umění drátem z Atelieru MervaM. Kromě toho je taky důležitý vědět, jaký je Martina člověk - naprosto úžasný, milý a vřelý, oddaný svému řemeslu a se všemi hodnotami na správném místě. 

Technika, kterou drátuje, je velmi časově náročná, pracná, ale výtvory jí takto opletené, jsou pak velmi pevné a stabilní. Martina se ráda nechává inspirovat přírodou, vším kolem nás a také lidmi. Tvorbou současnosti i minulosti.

Na SŠ Martina studovala malbu, na VŠ pak grafický design. Vždy ji ale přitahovalo umění a řemesla, která nevznikají jen u plátna a v počítači, ale především ta tvořená z hmoty, plácaná z hlíny, motaná z drátu, tesaná z kamene, kutá ze železa. Martina si chtěla pořádně vše ohmatat, cítit materiál, hmotu, strukturu a tvar. Až objevila drát, který ji na první pohled učaroval. Prostřednictvím něj se snaží realizovat své nápady a sny, každý nápad je pro ni výzvou.

"Všechny díla jsou mými dětmi. A když dozrají a vydají se do světa, věřím, že vždy budou dělat radost nejen mně, ale i druhým. To je můj sen... "
"Když se nepustíte za svým snem a budete se bát, že něco pokazíte a budete stále na něco čekat...Nikam nedojdete, naplnění nepocítíte, svůj klid nenajdete. I cesta může být cíl."   Martina Mervová

69795727_2475333026089598_7210254052708319232_n 10452294_1406578312965080_7027565642716103457_n