Drátované srdíčko

Plastika srdíčka ze železného drátu z Atelieru Mervam. Tři varianty na výběr - Srdíčko "Já a ty" s dvěma bílými kameny, Srdíčko "Rodina I" s pěti modrými kameny a Srdíčko "Rodina II" s modrými a žlutými kameny. Dekorace na poličku, parapet nebo na pracovní stůl, srdíčko lze také zavěsit.

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
249 Kč

Nádherná dekorace do bytu, která přestože je z "chladného" drátu, tak opravdu zahřeje u srdce a vytvoří teplo domova. 

Plastika srdíčka ze železného drátu z Atelieru Mervam. Dekorace na poličku, parapet nebo na pracovní stůl, srdíčko lze také zavěsit.

Nejedná se o hračku, ale o dekoraci. 

Srdíčko je vyrobeno ručně, každé je opravdu originál a trochu jiné, budete doma mít naprostý unikát. 

Můžete vybírat ze tří variant:
Srdíčko "Ty a já"

• dva bílé kameny uvnitř
• výška 12cm, šířka 11cm, hloubka cca 4cm

Srdíčko "Rodina I"
• pět modrých skleněných kamínku uvnitř
• výška 11cm, šířka 9cm, hloubka cca 3cm

Srdíčko "Rodina II"
• čtyři modré skleněné kamínky a jeden žlutý skleněný kamínek uvnitř
• výška 11cm, šířka 9cm, hloubka cca 3cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov
Materiál: drát
Pro koho: pro ni
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Technika: drátování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MervaM tvoří s drátem ohromně šikovná Martina Mervová. Drátu se věnuje od roku 2004 a stále ji nepřestává bavit. Naopak! Je to černý kůň, kterého má a bude mít v srdci stále. 

Osobitost, pevnost, lehkost, odolnost, vzdušnost, jedinečnost, recyklace, ekologie - to jsou hlavní charakteristiky umění drátem z Atelieru MervaM. Kromě toho je taky důležitý vědět, jaký je Martina člověk - naprosto úžasný, milý a vřelý, oddaný svému řemeslu a se všemi hodnotami na správném místě. 

Technika, kterou drátuje, je velmi časově náročná, pracná, ale výtvory jí takto opletené, jsou pak velmi pevné a stabilní. Martina se ráda nechává inspirovat přírodou, vším kolem nás a také lidmi. Tvorbou současnosti i minulosti.

Na SŠ Martina studovala malbu, na VŠ pak grafický design. Vždy ji ale přitahovalo umění a řemesla, která nevznikají jen u plátna a v počítači, ale především ta tvořená z hmoty, plácaná z hlíny, motaná z drátu, tesaná z kamene, kutá ze železa. Martina si chtěla pořádně vše ohmatat, cítit materiál, hmotu, strukturu a tvar. Až objevila drát, který ji na první pohled učaroval. Prostřednictvím něj se snaží realizovat své nápady a sny, každý nápad je pro ni výzvou.

"Všechny díla jsou mými dětmi. A když dozrají a vydají se do světa, věřím, že vždy budou dělat radost nejen mně, ale i druhým. To je můj sen... "
"Když se nepustíte za svým snem a budete se bát, že něco pokazíte a budete stále na něco čekat...Nikam nedojdete, naplnění nepocítíte, svůj klid nenajdete. I cesta může být cíl."   Martina Mervová

69795727_2475333026089598_7210254052708319232_n 10452294_1406578312965080_7027565642716103457_n