V týdnu 2.-8.srpna jsme na dovolené. Všechny balíčky budou odeslány v týdnu od 9.8.2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Tým Raddar

Pexeso "Podmořský svět"

129 Kč
Skladem (3 ks)

Pexeso inspirované podmořským světem, obsahuje 20 dvojic obrázků. Autorský akvarel Hello kaktus. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra do kapsy na procvičení paměti, tradiční pexeso. Ale tentokrát netradičně s autorskými akvarely Agáty Žáčkové tvořící pod značkou Hello Kaktus. Motivem pexesa je podmořský svět, zkuste najít dvojičku chobotnic, mořských koníků, mušlí, želv nebo korálů. 

Pexeso obsahuje 20 dvojic obrázků s různými podmořskými tvory, schválně, jestli si zapamatujete kosatku, kraba nebo rejnoka.

Formát celého nerozstříhaného pexesa je A3. Jednotlivé hrací karty (čtverečky) mají 5×5 cm. Agáta z Hello kaktus si obrázky sama navrhla, sama akvarelem nakreslila a pak kvalitně digitálně vytiskla.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Materiál: papír
Pro koho: pro děti
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměry: 42 × 29.7 cm
Rozměry hracích kartiček (čtverečků): 5 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo