Lama z plsti

Ručně šitá hračka (nejenom pro děti!) z plsti ve tvaru lamy od značky Hello Kaktus. Barva vesele růžová nebo střídmě kapučínová.

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
490 Kč

Za ručně šitou lamou stojí značka Hello Kaktus a její tvůrkyně Agáta. Ta lamy z plsti pracovně pojmenovala "LaMamky", je to takový její výrazně charakteristický až legendární produkt. Postarala se jak o návrh, tak o šití i vyšívání. Žádná Agátina plstěná hračka není stejná, naše lama je tedy naprostý unikát a nikdo nikdy nebude mít stejnou. Barvu máme buď úžasně růžovou, to je lama taková veselá kopa, a potom ještě kapučínovou, ta je taková uzemněná, vhodná jako talisman.

Lama je vyrobena z kvalitní plsti, jako výplň je použito duté vlákno, všechny materiály jsou od českých výrobců. Lama je obambulkovaná barevným náhrdelníkem se střapcem (ten lze případně lehce sundat). Růžová lama má modro- žluté sedlo, kapučínová lama má sedlo růžové. Hello Kaktus si dává záležet, aby hračka byla vyrobena tak, aby nevznikal téměř žádný odpad. 

Můžete ji využít jako hračku, dekoraci nebo talisman.

Pokud se s lamou budete mazlit tak moc a tak často, že bude potřeba vyprat, pak je to možný na 30 stupňů v pračce na jemný vlněný program. Vhodné pro děti od 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Pro koho: pro děti
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměry: 22 × 16 × 6 cm
Materiál: plsť, duté vlákno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Hello Kaktus tvoří už od roku 2016 v Brně Agáta Žáčková, což je úžasná žena s vytříbeným vkusem a citem pro detail. Tvoří hlavně akvarelové ilustrace, které dále aplikuje na plakáty, obrázky a nádherný přáníčka. Šije dětské hračky a dekorace do bytu. 

Inspirací a hlavním tématem je pro Agátu příroda. Hlavně teda ty kaktusy. Pak taky džungle a exotická zvířata.

Její ilustrace a výrobky si zamiluje snad každý, jsou veselé, hravé a neuvěřitelně roztomilé. Je dost možný, že po zhlédnutí jejích produktů budete litovat, že doma má každý váš pokoj jenom 4 stěny, na který by šly plakáty Hello kaktus pověsit.

Pro značku Hello Kaktus je důležitý i způsob výroby a balení produktů - zakládá si na používání průhledných kompostovatelných obalů, materiálech vyrobených v České republice a obálkách z recyklovaného papíru. 

portret         logo