Vánoční přáníčko Dudlaj dá

79 Kč
Skladem (2 ks)

Minimalistické vánoční přáníčko od české značky Tululum. Vyrobeno z recyklovaného papíru, dodáváno také s obálkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte vědět svým blízkým, že na ně myslíte, i když se třeba nijak zvlášť často nepotkáváte. A dejte jim to vědět nejenom o Vánocích. A o Vánocích jim to dejte vědět tímto přáníčkem:)

Minimalistické přáníčko k Vánocům od české značky Tululum inspirované českou koledou. Je z recyklovaného papíru a je doplněno stříbrnou obálkou.

Přáníčko je uvnitř prázdné, záleží tedy jen na vás, co obdarovanému sdělíte a popřejete. 

Rozměry: 130 x 130mm, obálka 140 x 140mm.

Navrženo a natištěno v České republice.

Obrázky na monitoru mohou lehce zkreslovat skutečnou barvu přáníčka. Ta je na papíře totiž ještě krásnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přáníčka a pohledy
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: recyklovaný papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170