Děkovné kartičky

Sada sedmi děkovných kartiček od značky Tululum. Vyrobeno v České republice z recyklovaného papíru. Na výběr ze dvou motivů - linky nebo puntíky.

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu
119 Kč
Děkovné kartičky

Tyhle kartičky pozvednou každý osobní sdělení do úplně jiné roviny. Však to zkuste a uvidíte!

Sada  kartiček na vzkazy, poděkování, omluvy nebo jakákoli jiná sdělení. Kartičky jsu vyrobeny z recyklovaného papíru a dodáváme je i s hnědými obálkami.

Na výběr ze dvou motivů - linky nebo puntíky.

Sada obsahuje celkem 7 kartiček a 7 obálek.

Vyrobeno a natištěno v České republice.

Rozměr kartiček: 90 x 58mm, rozměr obálek 94 x 62mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přáníčka a pohledy
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: recyklovaný papír
Rozměr kartiček: 90 x 58 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170