Poznámkový bloček s magnetem a tužkou

Stylový bloček na dřevěné podložce s magnety od značky Tululum.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
299 Kč
Poznámkový bloček s magnetem a tužkou

Podložka je vyrobena z březové překližky a je opatřena magnety, bude tak dobře držet na lednici nebo jiném magnetickém povrchu. Bloček má 50 linkovaných listů. 

Sada obsahuje linkovaný trhací bloček, dřevěnou podložku s magnety a grafitovou tužku 2B české výroby s klipem.

Rozměry poznámkového bločku: 80 x 180mm

Navrženo a natištěno v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře, diáře a upomínky
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, recyklovaný / recyklovatelný, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: recyklovaný papír, dřevo
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170