Nedatovaný plánovací kalendář A3

Nedatovaný univerzální plánovací kalendář ve velikosti A3 od české značky Tululum.  

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
279 Kč
Nedatovaný plánovací kalendář A3

Pokud je vás v rodině víc s vícero aktivitami a navíc si třeba na psaní dat v každém novém roce zvykáte stejně pomalu jako my, pak je tento kalendář přesně pro vás. Kalendář využijí třeba i menší pracovní kolektivy nebo i ti, kteří ho budou používat sami, ale chtějí si oddělit aktivity z různých oblastí. Způsobu užití meze neklademe:)

Univerzální nedatovaný plánovací kalendář ve velikosti A3 od české značky Tululum má minimalistické provedení a jeho výhodou je, že se dá začít zapisovat kdykoli během roku.

Obsahuje praktické samolepící puntíky, které se dají využít například pro zvýraznění důležitosti různých úkolů, které do kalendáře zapisujete (čtyři sady puntíků snadno přístupné na posledním listu). 

Pomocí klipu je ke kalendáři ještě připevněna tužka, abyste ji měli vždy po ruce. Kalendář je vytištěn na recyklovaném papíře o gramáži 80 g/m2, poslední list je z recyklované lepenky 350 g/m2.

Kalendář má 54 stran. Velikost: A3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře, diáře a upomínky
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Velikost: A3
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne Tululum, tak mi hned začínají naskakovat některá klíčová slova: papír a len, super nápady, minimalismus, respekt k přírodě a lidem, nadčasovost, nápaditá provedení, praktičnost, hravost, Česká republika.

Za značkou Tululum stojí Madla Němcová, moc milá maminka na rodičovské, která navrhuje maličkosti z přírodních materiálů, které mají za cíl zpříjemnit, zkrášlit a usnadnit jak všední, tak sváteční dny. Její produkty z papíru a lnu by vám měly pomoci být si se svými blízkými ještě blíž - třeba u hezky prostřeného stolu a dobrého jídla nebo nad starým dobrým papírovým přáním. 

Mezi naše oblíbence od této značky patří lněné ubrusy a utěrky, papírová přání a zápisníky z recyklovaného papíru. Každý jeden produkt je ohromně nápaditý, originální, jednoduchý a hravý zároveň.

Všechny produkty značky Tululum jsou vyrobeny v České republice, přednostně z českých materiálů a především s ohledem na naši planetu a životní prostředí.

„Papír je univerzální a navíc krásný materiál, říká se, že snese všechno a je možné do něj promítnout spoustu emocí,“ Majda Němcová v rozhovoru pro Lidovky.cz

tululum_kdo_je_za_tim3  tululum_kdo_je_za_tim_2 tululum_logo_eshop_170