Žvýkačky Charity Gums: Pastviny

Žvýkačky bez cukru a aspartamu v designovém vysunovacím balení ilustrovaném českými umělci. Žvýkačky Charity Gums jsou veganské, mají mátovou příchuť a jejich zakoupením přispíváte vybraným neziskovým organizacím. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
39 Kč
Žvýkačky Charity Gums: Pastviny

Romantice a fantazii se meze nekladou.

Veganské žvýkačky Charity Gums nejsou jen tak ledajaký žvejky, dá se na ně hledět jako na přáníčko, hračku nebo dárek. Jsou bez škodlivého aspartamu a přidaného cukru a mají jemnou peppermintovou příchuť.

Žvýkačky jsou předmět každodenní spotřeby, po kterém saháme bezmyšlenkovitě klidně i několikrát za den. A Charity Gums si uvědomili, že přesně taková věc může být současně kouskem, který spojuje, baví, inspiruje a pomáhá (jakoby mimochodem a s nevážnou tváří). Kromě příspěvků neziskovkám Charity Gums dávají příležitost českým umělcům zviditelnit jejich tvorbu, dávají prostor grafikům, ilustrátorům, nezávislým umělcům i studentům. 

Ilustraci na tomto balení "Pastviny" vytvořila ilustrátorka Ilona Komárková. Více o tvůrkyni najdete tady.

Vysunovací designové balení s autorskou ilustrací na přední straně obsahuje 10 ks žvýkaček a celkově váží 13,5 g.

Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, barvivo: titanium dioxid, leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Vyrobeno v EU.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobrodary
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charity Gums je společensky odpovědná značka, která vyrábí žvýkačky bez cukru a aspartamu v designovém vysunovacím balení. Všechna balení jsou ilustrovaná českými umělci a umělkyněmi. Žvejky jsou veganské a mají peppermintovou příchuť.

No a teď to důležitý! Zakoupením těchto žvejk přispíváte 2,50,- Kč neziskovým organizacím, jejichž přehled najdete tady. Od startu v roce 2012 už tak bylo mezi vybraných 29 neziskovek rozděleno přes 400 000,-Kč. 

Žvýkačky jsou předmět každodenní spotřeby, po kterém saháme bezmyšlenkovitě klidně i několikrát za den. A Charity Gums si uvědomili, že přesně taková věc může být současně kouskem, který spojuje, baví, inspiruje a pomáhá (jakoby mimochodem a s nevážnou tváří). Kromě příspěvků neziskovkám Charity Gums dávají příležitost českým umělcům zviditelnit jejich tvorbu, dávají prostor grafikům, ilustrátorům, nezávislým umělcům i studentům. Každému umělci, který kdy vytvořil obal žvejk pak náleží profil s vlastní prezentací na webu Charity Gums.

Už z výše zmíněných důvodů na Charity Gums hlavně nejde koukat jenom jako na žvejky. Ale k tomu ještě slouží vlastně jako přáníčko, hračka nebo dárek. 

96118006_2864765960243958_7235544190241734656_o         logo_krabicka