Žvýkačky Charity Gums: Unicorn Power

Žvýkačky bez cukru a aspartamu v designovém vysunovacím balení ilustrovaném českými umělci. Žvýkačky Charity Gums jsou veganské, mají mátovou příchuť a jejich zakoupením přispíváte vybraným neziskovým organizacím. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
39 Kč
Žvýkačky Charity Gums: Unicorn Power

Jestli během dne potřebujete odloudit do světa fantazie, pak jsou tyhle žvejky přesně pro vás. 

Veganské žvýkačky Charity Gums nejsou jen tak ledajaký žvejky, dá se na ně hledět jako na přáníčko, hračku nebo dárek. Jsou bez škodlivého aspartamu a přidaného cukru a mají jemnou peppermintovou příchuť.

Žvýkačky jsou předmět každodenní spotřeby, po kterém saháme bezmyšlenkovitě klidně i několikrát za den. A Charity Gums si uvědomili, že přesně taková věc může být současně kouskem, který spojuje, baví, inspiruje a pomáhá (jakoby mimochodem a s nevážnou tváří). Kromě příspěvků neziskovkám Charity Gums dávají příležitost českým umělcům zviditelnit jejich tvorbu, dávají prostor grafikům, ilustrátorům, nezávislým umělcům i studentům. 

Ilustraci na tomto balení "Unicorn Power" vytvořila ilustrátorka a grafička Lucie Kacrová. Více o tvůrkyni najdete tady.

Vysunovací designové balení s autorskou ilustrací na přední straně obsahuje 10 ks žvýkaček a celkově váží 13,5 g.

Složení: Gumový základ, sladidlo: sorbitol, xylitol, maltitol, manitol, sukralóza, mátová příchuť, zvlhčovadlo: glycerol, stabilizátor: arabská guma, barvivo: titanium dioxid, leštidlo: karnaubský vosk, emulgátor slunečnicový lecitin, antioxidant: BHA. Výživová hodnota ve 100 g: energetická hodnota: 761 kJ/ 182 kcal, bílkoviny: 0 g, sacharidy: 76 g, cukry: 0 g, tuky: 0 g, nasycené mastné kyseliny: 0 g, vláknina: 0 g. Vyrobeno v EU.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobrodary
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Charity Gums je společensky odpovědná značka, která vyrábí žvýkačky bez cukru a aspartamu v designovém vysunovacím balení. Všechna balení jsou ilustrovaná českými umělci a umělkyněmi. Žvejky jsou veganské a mají peppermintovou příchuť.

No a teď to důležitý! Zakoupením těchto žvejk přispíváte 2,50,- Kč neziskovým organizacím, jejichž přehled najdete tady. Od startu v roce 2012 už tak bylo mezi vybraných 29 neziskovek rozděleno přes 400 000,-Kč. 

Žvýkačky jsou předmět každodenní spotřeby, po kterém saháme bezmyšlenkovitě klidně i několikrát za den. A Charity Gums si uvědomili, že přesně taková věc může být současně kouskem, který spojuje, baví, inspiruje a pomáhá (jakoby mimochodem a s nevážnou tváří). Kromě příspěvků neziskovkám Charity Gums dávají příležitost českým umělcům zviditelnit jejich tvorbu, dávají prostor grafikům, ilustrátorům, nezávislým umělcům i studentům. Každému umělci, který kdy vytvořil obal žvejk pak náleží profil s vlastní prezentací na webu Charity Gums.

Už z výše zmíněných důvodů na Charity Gums hlavně nejde koukat jenom jako na žvejky. Ale k tomu ještě slouží vlastně jako přáníčko, hračka nebo dárek. 

96118006_2864765960243958_7235544190241734656_o         logo_krabicka