Diář 2022 Botanica - Jahodník obecný

Týdenní diář pro rok 2022 z recyklovaného papíru a ručně vyráběnými deskami s motivem Jahodníku obecného z dílny sociálního podniku Ben Becalel. 

Dostupnost Skladem (2 ks)
210 Kč
Diář 2022 Botanica - Jahodník obecný

Ať je váš rok 2022 sladký jako krásně zralá jahůdka! Bude dohlížet na plnění všech vašich předsevzetí i dodržení termínů a úkolů. 

Týdenní diář z recyklovaného papíru a s ručně vyráběnými deskami i ruční vazbou. Vepředu je dostatek místa na podepsání, důležité kontakty i poznámky - pokud se tam ale všechny vaše myšlenky nevejdou, pak je místo také v zadní části diáře, kde se můžete rozepsat více. S tímto diářem určitě nezapomenete na svátky svých kámošů a najdete v něm i užitečné převodní tabulky. 

Diář byl vyroben v sociálním podniku Ben Becalel, jeho nákupem tak podpoříte nejen českou tvorbu jako takovou, ale také jejich zaměstnance s různým znevýhodněním, kteří do tohoto výrobku vložili veškerý svůj um, píli a nadšení.

Rozměr diáře – B6 – 125 x 176 mm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobrodary
Raddar standardy a kritéria: šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Rozměr: B6 (125 x 176 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Ben Becalel je kartonážní, knihařská a vitrážová dílna, která vznikla v roce 2017 a zaměstnává lidi se znevýhodněním. Vyrábí poctivé výrobky s vůní papíru a čistotou skla a všechny tyto výrobky jsou krásné, vkusné, precizní a tvořili je lidé, kteří do nich dali svůj veškerý um, píli a nadšení.

V jejich kartonážní dílně se vyrábí z papíru – sešity, krabičky, obaly na knihy nebo desky, v knihařské dílně se opravují knihy a ve vitrážové dílně pak vznikají skleněné náušnice, přívěsky a figurky vyráběné technikou Tiffany. Právě vitrážové brože nás nadchly a najdete je u nás v nabídce.

Komunitní a výrobní družstvo Ben Becalel je sociální podnik, čímž se rozumí podnik, který naplňuje veřejně prospěšný cíl, který je formulován v zakládacích dokumentech. Vzniká a rozvíjí se na konceptu tzv. trojího prospěchu – ekonomického, sociálního a environmentálního.

Clipboard01_1                       logo_1