Diář 2022 Botanica - Jahodník obecný

210 Kč
Skladem (2 ks)

Týdenní diář pro rok 2022 z recyklovaného papíru a ručně vyráběnými deskami s motivem Jahodníku obecného z dílny sociálního podniku Ben Becalel. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať je váš rok 2022 sladký jako krásně zralá jahůdka! Bude dohlížet na plnění všech vašich předsevzetí i dodržení termínů a úkolů. 

Týdenní diář z recyklovaného papíru a s ručně vyráběnými deskami i ruční vazbou. Vepředu je dostatek místa na podepsání, důležité kontakty i poznámky - pokud se tam ale všechny vaše myšlenky nevejdou, pak je místo také v zadní části diáře, kde se můžete rozepsat více. S tímto diářem určitě nezapomenete na svátky svých kámošů a najdete v něm i užitečné převodní tabulky. 

Diář byl vyroben v sociálním podniku Ben Becalel, jeho nákupem tak podpoříte nejen českou tvorbu jako takovou, ale také jejich zaměstnance s různým znevýhodněním, kteří do tohoto výrobku vložili veškerý svůj um, píli a nadšení.

Rozměr diáře – B6 – 125 x 176 mm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dobrodary
Raddar standardy a kritéria: šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Rozměr: B6 (125 x 176 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Ben Becalel je kartonážní, knihařská a vitrážová dílna, která vznikla v roce 2017 a zaměstnává lidi se znevýhodněním. Vyrábí poctivé výrobky s vůní papíru a čistotou skla a všechny tyto výrobky jsou krásné, vkusné, precizní a tvořili je lidé, kteří do nich dali svůj veškerý um, píli a nadšení.

V jejich kartonážní dílně se vyrábí z papíru – sešity, krabičky, obaly na knihy nebo desky, v knihařské dílně se opravují knihy a ve vitrážové dílně pak vznikají skleněné náušnice, přívěsky a figurky vyráběné technikou Tiffany. Právě vitrážové brože nás nadchly a najdete je u nás v nabídce.

Komunitní a výrobní družstvo Ben Becalel je sociální podnik, čímž se rozumí podnik, který naplňuje veřejně prospěšný cíl, který je formulován v zakládacích dokumentech. Vzniká a rozvíjí se na konceptu tzv. trojího prospěchu – ekonomického, sociálního a environmentálního.

Clipboard01_1                       logo_1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení