Plakát A3 Flexaret

180 Kč
Skladem (1 ks)

Plakát A3 s akvarelovou ilustrací "fotoholik" od značky Albumárium. Celá částka z prodejní ceny je věnována neziskové organizaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všichni fotoholici, podívejte na tento ohromný plakát, který obsahuje všechno, co milujete! A navíc, nákupem tohoto plakátu přispějete neziskové organizaci Nadace Veronica. Více o této organizace se dočtete zde. Nadaci posíláme naprosto celou částku prodejní ceny (díky, Báro z Albumária, že můžeme!). 

Akvarelové ilustrace jsou natisknuté na papír Munken Pure 150g, který pochází z ekologického a udržitelného lesního hospodářství. Papír má jemně krémový nádech.

Elementy na plakátu: flexaret, filmový pásek, rulička s filmem, lahvičky s chemikáliemi, fotografie, červená žárovka, hodiny, vanička s vodou a kleštěmi.

Plakát byl vyroben v Česku, ručně, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu. Je vyroben z ekologických a recyklovaných materiálů. Stejně jako každý jiný produkt značky Albumárium byl i tento plakát navržen tak, aby splňoval podmínky kvality, dlouhé životnosti a udržitelnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Den matek
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj, pro děti
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba, dobrodar
Materiál: papír Munken Pure 150g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Albumárium je značka autorské tvorby fotoalb, přání a plakátů. A stojí za ní ohromně milý tvůrce - žena, takže vlastně tvůrkyně. Bára.

Bára, která tvoří srdcem i duší, smysluplně. Její fotoalba jsou vyrobena ručně, s láskou a s ohledem na přírodu. Každý produkt značky Albumárium je navržen tak, aby byl kvalitní, měl dlouhou životnost a splňoval podmínky udržitelné výroby.

Nápad založit Albumárium dostala Barbora už v roce 2015, kdy chtěla uchovat fotky ze své svatby v nějakém krásném albu s čistým designem. Tenkrát takové album nenašla, chtěla si ho nechat vyrobit na míru a uvědomila si, že by takových lidí, kteří nemají kde uchovávat své vzpomínky přesně podle svých představ, mohlo být víc.

A my jsme fakt nadšení, že se do podnikání nakonec opravdu vrhla. Bářiny ilustrace jsou inspirované přírodou, jsou krásně jemné a vzbuzují takový mírumilovný dojem. Když vezmete její album do ruky, obklopí vás "klid a mír" (ať to zní jak chce jako klišé, opravdu to tak je). A přesně v takových albech svoje krásný vzpomínky my chceme mít a věříme, že i vy. 

No a kromě toho, že má Bára ohromně šikovný ruce a skvělý nápady, tak má srdce na pravým místě. Domluvili jsme se na spolupráci v rámci našich Dobrodarů (tj. produkty, z jejichž výtěžku je část věnovaná na vybraný dobročinný účel), kdy CELÁ částka z prodeje plakátů Lesní království bude věnována Nadaci Veronica ♡

IMG_5624-700x1065  cropped-albumárium-web-6