Fotopřání Bavlník

79 Kč
Skladem (1 ks)

Fotopřání s akvarelovou ilustrací bavlníku od značky Albumárium. Přání je otevírací a uvnitř obsahuje dva malé růžky pro vložení vlastní fotografie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naprosto dechberoucí přání, které dokáže potěšit hned třikrát. Poprvé hned ilustrací na vnější straně, pak vaším milým vzkazem nebo přáním na straně druhé a nakonec, a to hlavně, ještě vaší fotografií uvnitř. Tohle přání je tedy samo o sobě už ohromným dárkem, který zaručeně vaše blízké potěší. 

Do přání je vhodné vložit fotografii orientovanou na šířku o velikosti 10x 15cm. Balení neobsahuje obálku.

Přání je vyrobeno z papíru z ekologického a udržitelného lesního hospodářství a na jeho výrobu bylo použito rekordně málo spotřebované vody. 

Fotopřání bylo vyrobeno v Česku, ručně, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu. Je vyrobeno z ekologických a recyklovaných materiálů. Stejně jako každý jiný produkt značky Albumárium bylo i fotopřání navrženo tak, aby splňovalo podmínky kvality, dlouhé životnosti a udržitelnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Den matek
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Albumárium je značka autorské tvorby fotoalb, přání a plakátů. A stojí za ní ohromně milý tvůrce - žena, takže vlastně tvůrkyně. Bára.

Bára, která tvoří srdcem i duší, smysluplně. Její fotoalba jsou vyrobena ručně, s láskou a s ohledem na přírodu. Každý produkt značky Albumárium je navržen tak, aby byl kvalitní, měl dlouhou životnost a splňoval podmínky udržitelné výroby.

Nápad založit Albumárium dostala Barbora už v roce 2015, kdy chtěla uchovat fotky ze své svatby v nějakém krásném albu s čistým designem. Tenkrát takové album nenašla, chtěla si ho nechat vyrobit na míru a uvědomila si, že by takových lidí, kteří nemají kde uchovávat své vzpomínky přesně podle svých představ, mohlo být víc.

A my jsme fakt nadšení, že se do podnikání nakonec opravdu vrhla. Bářiny ilustrace jsou inspirované přírodou, jsou krásně jemné a vzbuzují takový mírumilovný dojem. Když vezmete její album do ruky, obklopí vás "klid a mír" (ať to zní jak chce jako klišé, opravdu to tak je). A přesně v takových albech svoje krásný vzpomínky my chceme mít a věříme, že i vy. 

No a kromě toho, že má Bára ohromně šikovný ruce a skvělý nápady, tak má srdce na pravým místě. Domluvili jsme se na spolupráci v rámci našich Dobrodarů (tj. produkty, z jejichž výtěžku je část věnovaná na vybraný dobročinný účel), kdy CELÁ částka z prodeje plakátů Lesní království bude věnována Nadaci Veronica ♡

IMG_5624-700x1065  cropped-albumárium-web-6