Fotoalbum Duha

1 250 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Fotoalbum s autorskými akvarelovými ilustracemi Báry Jandové na přebalu, která tvoří pod značkou Albumárium, s 30 vnitřními listy proloženými pergamenovým papírem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle duhový fotoalbum je tak nádherně jemný a kouzelný, až se vám bude tajit dech, když ho budete plnit svými vzpomínkami. Ty vám pak krásné duhy budou připomínat po dlouhý roky. Perfektně se hodí třeba pro zaznamenání několika prvních let našich ratolestí.

Fotoalbum s autorskými ilustracemi Báry Jandové, která tvoří pod značkou Albumárium. Album má 30 listů jemné krémové barvy, papír je hladký a pochází z ekologického hospodářství s mnohaletou tradicí (typ papíru Munken Pure). Listy jsou proložené pergamenovým papírem a každý z listů je navíc opatřen bigovaním pro snadnější ohýbání stránek. Fotoalbum je spojeno velice pevnou šroubovou vazbou s plátěným hřbetem v šedé přírodní barvě. Přebal desek na potisknut akvarelovými ilustracemi s motivem lesních zvířat a je ošetřen matnou laminací.  

Fotoalbum Duha bylo vyrobeno v Česku, ručně, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu. Je vyrobeno z ekologických a zrecykovaných materiálů. Stejně jako každý jiný produkt značky Albumárium bylo i Fotoalbum Duha navrženo tak, aby splňovalo podmínky kvality, dlouhé životnosti a udržitelnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Den matek
Materiál: papír
Pro koho: pro ni, pro něj, pro děti
Raddar standardy a kritéria: recyklovaný / recyklovatelný, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Rozměr desek: 29 x 24,5 cm
Rozměr vnitřních listů: 24 x 24 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Albumárium je značka autorské tvorby fotoalb, přání a plakátů. A stojí za ní ohromně milý tvůrce - žena, takže vlastně tvůrkyně. Bára.

Bára, která tvoří srdcem i duší, smysluplně. Její fotoalba jsou vyrobena ručně, s láskou a s ohledem na přírodu. Každý produkt značky Albumárium je navržen tak, aby byl kvalitní, měl dlouhou životnost a splňoval podmínky udržitelné výroby.

Nápad založit Albumárium dostala Barbora už v roce 2015, kdy chtěla uchovat fotky ze své svatby v nějakém krásném albu s čistým designem. Tenkrát takové album nenašla, chtěla si ho nechat vyrobit na míru a uvědomila si, že by takových lidí, kteří nemají kde uchovávat své vzpomínky přesně podle svých představ, mohlo být víc.

A my jsme fakt nadšení, že se do podnikání nakonec opravdu vrhla. Bářiny ilustrace jsou inspirované přírodou, jsou krásně jemné a vzbuzují takový mírumilovný dojem. Když vezmete její album do ruky, obklopí vás "klid a mír" (ať to zní jak chce jako klišé, opravdu to tak je). A přesně v takových albech svoje krásný vzpomínky my chceme mít a věříme, že i vy. 

No a kromě toho, že má Bára ohromně šikovný ruce a skvělý nápady, tak má srdce na pravým místě. Domluvili jsme se na spolupráci v rámci našich Dobrodarů (tj. produkty, z jejichž výtěžku je část věnovaná na vybraný dobročinný účel), kdy CELÁ částka z prodeje plakátů Lesní království bude věnována Nadaci Veronica ♡

IMG_5624-700x1065  cropped-albumárium-web-6