Porcelánová baňka Zlaté prasátko

Porcelánová baňka zdobená kobaltem a zlatem s nápisem "zlaté prasátko" s ocelovým očkem od české značky Pookraj. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
270 Kč
Porcelánová baňka Zlaté prasátko

Čekáte a netrpělivě vyhlížíte zlatý prasátko? Tak tady ho máte naservírovaný na porcelánovým podnose:)

Nádherně něžná, decentní a přitom veselá baňka na váš vánoční stromeček nebo jako dekorace na vánoční stůl či polici.

Ručně vyrobená porcelánová baňka od malého keramického studia Pookraj vám zaručeně přinese domů radost a bude vám dlouho dobře sloužit. Taková nadčasová a elegantní interiérová dekorace se taky skvěle hodí jako dárek. 

Váhy baněk se vůbec nemusíte bát, jsou krásně lehoučké i pro ty nejmenší větvičky stromečku - váží pouhých cca 25g. 

Průměr baňky: 5cm

Porcelánová baňka, která k vám dorazí, se bude mírně lišit od konkrétní baňky na fotografii. Kobaltový (modrý) dekor se totiž může lišit, neboť technologie výroby pracuje s prvkem náhody. Každá vyrobená baňka je tedy naprostý unikát. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace a doplňky
Raddar standardy a kritéria: bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky, česko-slovenská tvorba
Materiál: porcelán
Průměr baňky: cca 5cm
Hmotnost baňky: cca 25g
Zdobení: kobalt, zlato

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za tvorbou malého keramického studia Pookraj stojí ohromně šikovná a milá Dagmar Rýdlová z Prostějova. Baví ji především tvoření porcelánových šperků a drobného interiérového designu. 

Značka Pookraj je docela mladá, vznikla teprve před čtyřmi lety, kdy se autorka začala tvořením z hlíny zabývat úplně od základů a díky různým experimentům - úspěšným i těm méně úspěšným, se stále posouvá dále a dále a její značka krásně roste. 

,,Stále se učíme a hledáme nové jak technologické tak výrazové možnosti. Často se přistihneme, že nedokážeme udělat jednu věc dvakrát, neboť nás baví hledat zcela nový, snad o stupínek lepší, tvar či dekór. Hlína je materiál, který nás fascinuje a vždy napjatě čekáme, jak dopadne vylití nové sádrové formy, následné glazování a dekorování výrobku. Je to čarokrásné čarování, tak ho pojďte s námi probádat...,,

Bez názvu1

pookraj_logo-03 Bez názvu_6