Květináč beton & měď malý

Malý výrazný kulatý betonový květináč s dekorem mědi od značky Not a void, ručně vyrobený.

Dostupnost Skladem (3 ks)
629 Kč
Květináč beton & měď malý
small
Tip

Totální designovka na váš pracovní stůl! Tenhle malej květináč na sebe umí strhnout tolik pozornosti, že je do něj zapotřebí výrazný kvítko, aby jím nebylo dočista upozaděno. 

Kontrast surového betonu s lesklým měděným dekorem může být dobrou volbou pro váš pracovní stůl. Originální malý dekorativní prvek, který připoutá hodně pozornosti.

Rozměry: 4,6 x 4,6 x 5,5 cm

Malý velikostí, ale ohromný svými detaily. Skvěle se doplňuje s betonovým táckem, který máme také v nabídce. 

Květináč je součástí první kolekce mladého designéra Bruna Bontempa z Porta. 

Fotografie slouží k ilustračním účelům, květina, ani jiné objekty nejsou prodejnou součástí. Cena je za jeden kus květináče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace a doplňky
Materiál: beton
Pro koho: pro ni, pro něj
Raddar standardy a kritéria: vegan, bez chemie, bez plastů, šetrné k životnímu prostředí, ručně vyrobený, férové pracovní podmínky
Rozměry: 4,6 x 4,6 x 5,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod portugalskou značkou Not a void tvoří sympaťák Bruno Bontempo. Bydlí v Portu, což je naprosto úchvatný město plný inspirace, takže je docela jasný, odkud Bruno čerpá.

Not a void je začínající značka betonového nábytku a doplňků do bytu. Bruno vytvořil teprve svou první kolekci, která prezentuje čisté tvary, drsnost betonu a tvoří jedinečné vzory a textury s nádechem lesklé mědi. 

Název odkazuje na myšlenku, že prázdná místa/ díry/ volné prostory jsou vlastně významnou součástí všech objektů. Tímto názvem Bruno tak trochu škádlí náš materialistický způsob myšlení dnešní společnosti. 

Všechny produkty Not a void jsou tvořeny ručně a ve velmi malých sériích ekologicky šetrnými způsoby.

Brunova první práce byla v dřevařské dílně, kde se zamiloval obecně do "tvoření věcí". Potom studoval interiérový design, dějiny umění a antropologii. Studování je sice pěkná věc, ale Bruno potřebuje tvořit hlavně rukama a vidět výsledky své práce v jejich materiální podobě (a prázdnotách "tzv. voidech" kolem nich a v nich).

Po měsících experimentování, zkoumání, navrhování a redesignu přišel se svou první kolekcí, která dodá vašemu životu "kousek reality" a ukáže vám zdánlivě "tvrdý a hrubý" materiál zpracovaný s ohromnou lehkostí a jednoduchostí. 

Bez názvu_2      FOTO_Bruno Bontempo - not a void